Riesutu kremas produktai

Nesvarbu, ar tavo diena prasideda sporto salėje, ar visą dienotvarkę užpildo nesibaigiantys verslo susitikimai, subalansuota mityba suteikia energijos ir padeda pasiekti tikslus. Ir netiesa, kad sveikai maitintis, reiškia riboti save – svarbiausia, ne ko atsisakai, o kuo savo racioną papildai. ORIVEGO® filosofija – įtraukti į kasdienę mitybą kuo daugiau augalinės kilmės produktų. Tačiau ne mažiau svarbu – iš ko ir kaip tie produktai pagaminti. Gaminiams renkamės tik natūralius, dažniausiai ekologiškus ingredientus, nenaudojame pridėtinio cukraus, palmių riebalų ir kitų blogybių, nes kiekvieno produkto gamybos procesas mums įdomus taip pat, kaip ir galutinis rezultatas. Esame maža įmonė ir galime sau leisti skirti daug dėmesio kiekvienai gamybos grandinei – sustoti ir pagalvoti, kaip viską padaryti geriau. Norime, kad kiekvienas mūsų produktas būtų paruoštas tobulai.

ORIVEGO® produktai yra 100% natūralūs – visada ir be kompromisų. Pagal galimybes renkamės tik ekologiškus ingredientus, pavyzdžiui įvairius riešutus, kuriuos įsigyjame iš sertifikuotų partnerių Europoje. Be to, visas mūsų gamybos procesas sertifikuotas Europos Sąjungos ekologiniu sertifikatu, todėl galime užtikrinti, kad produktai yra natūralūs ir kokybiški.

Gaminame tik iš paprastų, gerai žinomų ingredientų, kurie yra ne tik skanūs, bet ir naudingi žmogaus sveikatai. Mūsų produktuose nerasite hidrintų riebalų, pridėtinio cukraus, konservantų ir kitų, žmogaus organizmui žalingų medžiagų. Paprasta ir aiški produktų sudėtis – mūsų pagrindinė vertybė.

Siūlome produktus, kuriuose yra daug augalinės kilmės baltymų, gerųjų riebalų, sudėtinių angliavandenių, skaidulų ir kitų naudingų medžiagų. Natūralūs augaliniai produktai, paprasta sudėtis, ekologiški ingredientai, kuo mažiau apdorojimo gamybos procese – visa tai užtikrina mūsų gaminių vertingas maistines savybes.

Siekiame gaminti produktus, kurie būtų tiesiog geresni - skoniu, kokybe, sudėtimi, pakuote ir kiekvienu gamybos žingsniu, kurį atidžiai kontroliuojame, tam kad tu galėtum mėgautis sveikesniu gyvenimo būdu.